Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz, o bölgelerde ne kadar biliniyorsunuz? Artık herkesin brandasını gösterişli yaptığı bu dönemde dijitalde kaliteli var olmanız ilk akla sizin gelmenize neden olacaktır. Dijital pazarlama tüm sektörlerde olduğu gibi lojistik sektörünü için de önemlidir. Biz dijital pazarlama hizmetinde sizin lojistik sektöründeki lokasyonda bilinir olmanızı hedefliyoruz.

Markanızı Linkedin’de, Instagram’da ve Facebook’da ön plana çıkartıyoruz. Lojistik sektörü ile alakalı sosyal medya kullanımı konusunda stratejiler belirliyor ve uyguluyoruz. Herkes aradığında değil, müşteri adaylarınız aradığında en başta çıkmanızı sağlayacak dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Müşteri adaylarınız sizin hizmetlerinizi Google gibi Yandex gibi arama motorlarında arattığında SEO ve SEM hamlelerimizle size ulaşmalarını sağlıyoruz ve sizin için Youtube kanalı kuruyoruz. Lojistik sektöründe hizmet almak ile ilgili araştırmaları genelde hangi özellikteki internet kullanıcıları yapar, bunlara net olarak hakimiz.

Firmanızı daha yakından tanımak isteyen üst düzey yöneticilere hizmetlerinizi ve sizin diğerlerinden farkınızı anlatıyoruz. Tüm ülkelere ihracat yapan firma yöneticilerinin ve sahiplerinin önüne çıkartıyoruz, bilinirliğinizin artmasını ve farklı firmalar tarafından tanınmanızı hedefliyoruz. Birçok gereksiz müşteri trafiğinizi sizden alıyor ve gerçek müşterilerle ilgilenmenizi sağlıyoruz. Bu sebeple gereksiz müşteri trafiği gerçek müşterileri görmenizi engellemiyor.

Biz size bu hususta, potansiyel müşterilerinizi toplayabileceğiniz bir data havuzu sistemi de sunuyoruz. Bu data havuzu sisteminde sizin müşterilerinizle veya müşteri adaylarınızla sürekli olarak iletişim halinde olmanızı sağlıyoruz. Yeni müşteriler edinmede sizi başarıya götürecek olan şey, takip takip takip… Biz müşterilerinizi iyi bir şekilde takip edip onları satışa dönüştürene kadar önlerine çıkmanızı göz önünde olmanızı istiyor ve hedefliyoruz. Geleneksel pazarlama sistemlerini herkes yapıyor biz sizi herkesin olduğu ortamda fakat genelde pazarlamada unutulan ortam olan dijital ortamda pazarlıyoruz ve aynı zamanda lojistik işletmelerinin kullandığı geleneksel pazarlama unsurları da yerini yavaş yavaş dijital pazarlama faaliyetlerine bırakmaya başladı bunu göz önünde bulunduruyor ve ona göre yol çiziyoruz.

Dijital pazarlama hizmetimizde bütün bu lojistik süreçleri hem hızlandırmayı, hem de verimli ve daha etkin hale getirmeyi amaçlıyoruz. Teknolojiyi kullanarak lojistik sektöründeki firmaların işe bakışı ve iş yapış şekillerini değiştirdiğini, lojistik kavramını nakliyattan, tedarik zinciri yönetimi boyutuna getirdiğini gözlemliyor ve buna göre yol çiziyoruz. Lojistik sektöründeyseniz sosyal medya ve dijital pazarlama yönetiminde sıkıntı yaşıyorsanız ben ve takımımla iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Bilgileri

Kaçırma !

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Teklif Alın

Hemen 0549 517 05 49 arayın

Teklif Al